MALÁ POMOC 2 morčátka pomáhají i letos :)

A pokud jsme dokázali rozesmát oči, které pláčou, můžeme říci, že jsme prožili krásný den...

 

 

Info o první malé pomoci z roku 2012 najdete zde:

 

Na začátku jsem měla představu, dát dohromady síly s ostatními chovateli morčat a morčecími nadšenci. Povedlo se! A vznikla z toho naše velká: MALÁ POMOC.

 

O CO JDE:

Rozhodli jsme se, že určité procento částky z prodeje morčátek věnujeme v podobě potřebných věcí, tam kde je potřeba. Kdo by snad měl pocit, že se na chovu morčat dá vydělat, toho vyvedu z omylu. Nedá! Proto několik z nás zaráží chování některých útulků, kteří berou naši pomoc a ochotu pomáhat jako samozřejmost.  Naštěstí ne každý útulek je takový a my se tak těšíme na další den předání, který bude letos v říjnu 2013. :)

Stejně jako v malé pomoci 1, tak i v malé pomoci 2 se budeme snažit našetřit si společně částku, za kterou pak nakoupíme krmivo a potřebné věci pro zvířecí útulek či azyl. Znovu připomínám:

Nikdo nikam a nikomu peníze neposílá, nikdo peníze od nikoho nevybírá, nikdo nikomu peníze nedává a každý si je dobrovolně šetří sám za sebe do vlastní "kasičky"! Nejsme ani žádné sdružení, jsme parta chovatelů morčat, kteří se rozhodli, že si z vlastních prostředků budou šetřit a následně v předem domluvený den nakoupí potřebné věci, každý ze svého a sám za sebe a pojedou vše společně předat do vybraného útulku, který předem vyberou.

Nejde o velké sumy, nejde o soutěž .. jde o společné spojení sil, možností a dobré vůle. Věřím, že i MALÁ POMOC 2 Bude mít ve svém finále takový úspěch jako MALÁ POMOC 1, kdy jsme společně našetřili neskutečných 9 000,- Kč. 

Na začátku, když jsem tenhle nápad malé pomoci zvěřejnila tady na stránkách, jsem opravdu ani nedoufala, že se nás sejde tolik a že se naše malá pomoc stane takhle krásnou záležitostí. Je to opravdu malý sen a za nás za všechny klobouk dolů před všemi, kteří v dnešní době nezavřeli oči a otevřeli dlaň.

Připojit se může každý :)

Dotazy směřujte na email: chszelfihoudoli@volny.cz

Vytvořila jsem banner, který můžete sdílet. Klikni:

null

 

Zde najdete tabulku, kam budeme psát kolik si každý z nás již našetřil. Tabulku si každý může kopírovat na svůj web.

CELKEM JSME NA MALOU POMOC 2 NAŠETŘILI:

 

MALÁ POMOC 2 - listopad 2012 - září 2013

 Kdo je zapojen  Kolik má v kasičce
   

chs od Nicolette http://www.chsodnicolette.guffoo.cz/

 
Jakub Ž.  
   

chs Golden Bay http://goldenbay.wbs.cz/

 400,- + 2000,- (Jirka)

chs Anubis: http://chsanubis.ic.cz/

 
chs Z Elfího údolí  500,-

chs Cavalletto http://cavalletto.webnode.cz/

 

chs Cavia Cobaya http://chs-cavia-cobaya.webnode.cz/

 400,-

chs Mon Chéri http://chs-moncheri.webnode.cz/

 100,-

 

 

chs od Zakouše http://www.odzakouse.wbs.cz/Uvod.html