Malá pomoc 1 rok 2012 od ledna do října:

Rozhodli jsme se, že určité procento částky z prodeje morčátek věnujeme v podobě potřebných věcí, tam kde je potřeba. Je velice složité rozhodnout se, kde pomoci. Ale v tomto projektu budeme pokračovat jak jen to půjde. :) Setkali jsme se i s názorem, že nemůžeme pomoci celému světu. To bohužel nemůžeme, ale i kdyby naše pomoc zpříjemnila jediný den jedinému zvířátku, splní malá pomoc svoje poslání! Nejde o soutěž, jde o podanou ruku a lásku ke zvířatům. Původně jsme v prvním projektu měli v plánu vybrat útulek či azyl přímo pro staré pejsky, nakonec jsme vybrali útulek, kde najdete od štěňátek po týrané pejsky i kočičky. Věřím, že naše volba bude správná. Druhý projekt rozjedeme hned od ledna 2012. Bližší informace najdete opět tady v sekci Malá pomoc 2: MALÁ POMOC 2

Spolu s námi je v tomto projektu, několik dalších chovatelských stanic, které se k nám postupně přidaly.  Najdete je dole v tabulce i s odkazem na jejich webové stránky.
Předání bude zdokumentované i s fotogalerií  na našich webových stránkách.

V tomto projektu se chceme zaměřit hlavně na útulky a menší azyly pro zvířátka, na které se většinou zapomíná.

Malá pomoc je naše svobodné rozhodnutí, nikdo nikam a nikomu peníze neposílá ani nedává, každý si je šetří sám za sebe, ze svých prostředků a dobré vůle. A následně hromadně nakoupí potřebné věci společně po vzájemné dohodě a dohodě s vybraným azylem/ útulkem!

V tabulce najdete zapsané částky. Ještě bych ráda zmínila, že z chovu morčátek se opravdu nedá zbohatnout, dokonce ani našetřit. To málo co z prodeje morčátek může být, se obratem vrací do podestýlky, veterináře, krmení a vitamínů. Proto mě moc těší, že i přesto se najde spousta lidí, kteří se připojili do MALÉ POMOCI a i z toho mála co mají, dokáží otevřít srdce a nabídnout pomocnou ruku, tam kde je potřeba. Za sebe děkuji, těší mě, že se nás sešlo tolik se stejnou myšlenkou a že společně dokážeme byť je kousíčkem pomoci.

V plánu je řada dalších projektů, které vám brzy představíme.

Dotazy směrujte na: chszelfihoudoli@volny.cz

 

V tomto projektu jsme v týmu s:

Lenka Turnerová chs WAIKIKI : http://www.waikiki.unas.cz/

Dáša Bartůšková chs CONSUELO : http://consuelo.websnadno.cz/

Míša Hejná chs ANUBIS : http://chsanubis.ic.cz/

Martin Novák chs GOLDEN BAY : http://goldenbay.wbs.cz/

Evča Kozelnická chs Cavaletto: http://cavalletto.webnode.cz/

Nikča Betková chs od Nicolette: http://www.chsodnicolette.guffoo.cz

Jakub Žaba: není chovatel morčátek

Jana Sloupová a Zdenek Gerlický: zatím nemají chs  

 

 

Máme našetřeno od ledna do října 2012:  
   
chs WAIKIKI 2000,-
chs GOLDEN BAY 1500,-
chs CONSUELO 700,-
chs ANUBIS 1900,-
chs Z ELFÍHO ÚDOLÍ 2500,-
chs CAVALETTO 1000,-
chs OD NICOLETTE 500,-
Jakub Žaba 500,-